Concrete Construction Using Cranes

O GCP Applied Technologies

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w technologiach budowlanych.

GCP Applied Technologies to nowa firma z bogatą historią.

W 2016 r. W.R. Grace podzieliła się na dwie niezależne spółki publiczne: Grace i GCP Applied Technologies. Z siedzibą w Cambridge w stanie Massachusetts, GCP Applied Technologies ma ponad 50 lat doświadczenia w branży i dekady sukcesów w tworzeniu nowych kategorii produktów i rynków.

Nasze portfolio produktów budowlanych obejmuje dodatki do betonu i cementu, materiały budowlane i technologie, które zapewniają określoną jakość i zwiększają wydajność biznesową. Najlepsi na świecie architekci, producenci, budowniczowie i wykonawcy nalegają na marki i rozwiązania GCP dla swoich projektów budowlanych.

GCP koncentruje się na stale rosnącym globalnym przemyśle budowlanym. Dzięki naszej Blue360sm Advantage pomagamy klientom rozwiązać niektóre z najbardziej złożonych wyzwań konstrukcyjnych w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym, infrastrukturze i budownictwie podziemnym.

Najnowsze innowacje obejmują przełomowy system zarządzania betonem VERIFI®, domieszki CONCERA ™ do betonu kontrolnego przepływu i hydroizolację płynną SILCOR®. Ponadto, dzięki systemowi natryskowego TYTRO®, osiągamy sukces komercyjny i regionalny w segmencie tunelowania i wydobycia.

Nasze wartości

 • Praktyczna wiedza: nasze know-how i innowacje dostarczają wyniki.
 • Profesjonalizm: robimy to, co należy, oraz tak, jak należy.
 • Zaangażowanie: nasze priorytety są jasno i odpowiednio zdefiniowane.
 • Wyprzedzamy konkurencję: przewyższamy oczekiwania.
 • Sukces klienta: odnosimy sukcesy wtedy, gdy sukcesy odnoszą nasi klienci.

Fundacja globalnego przywództwa w budownictwie

GCP pomaga światu budować z ufnością. Jesteśmy zorientowani na klienta i projekt z lokalizacjami w 100 krajach oraz zakładami produkcyjnymi, badawczo-rozwojowymi i serwisami technicznymi w ponad 57 krajach na sześciu kontynentach. Nasza globalna obecność zapewnia, że klienci otrzymują produkty o wysokiej wydajności, które zapewniają warstwy wartości i lepsze rozwiązania udoskonalone przez nasz sposób myślenia Blue360sm.

Nasza obietnica marki

Inspirujemy się do wpływania na sposób budowania świata. Dążymy do rozwoju wysokiej jakości produktów, ciągłego dążenia do postępu w technologiach budowlanych, upraszczania złożoności konstrukcji na całym świecie i dostarczania wartości naszym klientom.

   Blue360sm Advantage

   Blue360sm Advantage to zintegrowana oferta produktów, technologii i wiedzy specjalistycznej. Blue360sm Advantage oferuje klientom korzystającym z GCP wyjątkową przewagę biznesową oraz spersonalizowany pakiet produktów, rozwiązań i wsparcia zaprojektowanych w celu optymalizacji i rozwoju działalności.

   Pięć Blue360sm Zalety łączą się, aby stworzyć wartość dla klienta:

   • Przewaga wydajnościowa produktu
   • Design Advantage
   • Przewaga terenowa
   • Inteligencja Advantage
   • Zrównoważony rozwój

   GCP jest kluczowym strategicznym dostawcą i partnerem wielu wiodących firm dostarczających specjalistyczne chemikalia budowlane, specjalistyczne produkty budowlane i usługi. Ufają nam, że dostarczamy produkty, wiedzę, dane, technologie, usługi i ludzi potrzebnych, aby ich produkty działały lepiej, ich projekty działały sprawnie, a ich biznes prosperował.

   Blue360sm Product Performance Advantage

   Produkty o wysokiej wydajności są podstawą GCP. Od ponad 50 lat nasze produkty chronią infrastrukturę, budynki, domy i wiele innych. Rozwiązujemy złożone problemy konstrukcyjne dzięki nowym i rewolucyjnym produktom i rozwiązaniom. Nasze portfolio wiodących marek w branży obejmuje dodatki do betonu i cementu, impregnację wodochronną, barierę powietrzną, ochronę przeciwpożarową oraz naprawy i naprawy wycieków.

   Produkty GCP można znaleźć niemal na każdym etapie projektu budowlanego. Nasze produkty betonowe, cementowe i kruszywowe poprawiają jakość wytwarzanego materiału. Materiały o lepszej jakości oznaczają mocniejsze, trwalsze drogi, mosty, tunele i fundamenty zbudowane, aby sprostać wymaganiom nowoczesnej infrastruktury. Nasze rozwiązania w zakresie obudów budynków chronią budynki mieszkalne i komercyjne przed czynnikami środowiskowymi i klimatycznymi, które powodują degradację i uszkodzenia.
    

   Blue360sm Product Performance Advantage.  Ponieważ każdy projekt, duży lub mały, zasługuje na najlepszy poziom ochrony.

   Blue360sm Design Advantage

   Nasz zespół Design Advantage skupia ekspertów z całego GCP, aby uprościć proces tworzenia projektu.

   Nasz zespół wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w planowaniu projektów miejskich i współpracuje z ekspertami z całej organizacji. Od projektu do budowy, prowadzimy specjalistów w dziedzinie projektowania poprzez wybór produktu, specyfikację i analizę zgodności, a także zapewniamy niezrównane szkolenia i wsparcie techniczne. Naszą misją jest zapewnienie, aby wybór produktów zapewniał najwyższy poziom wytrzymałości i wydajności, jednocześnie umożliwiając właścicielom budynków, architektom i generalnym wykonawcom oszczędzanie pieniędzy i usprawnianie zasobów na wszystkich etapach projektu.

   Blue360sm Design Advantage. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym źródle.

   Blue360sm Field Advantage

   Technicy terenowi GCP doskonale rozumieją działalność swoich klientów, podstawowe problemy operacyjne i wyjątkowe wyzwania, przed którymi stoją ich klienci lokalnie. Współpracujemy na różne sposoby, od prowadzenia szkoleń w lokalizacjach GCP lub w terenie na placu budowy, po udostępnianie danych i analiz poprzez konsultacje techniczne i rozwiązywanie problemów. Nasi klienci polegają na nas każdego dnia w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi technicznej i wsparcia technicznego.

   Blue 360sm Field Advantage. Nasz zespół to Twój zespół.

   Blue360sm Intelligence Advantage

   Internet rzeczy zmienił świat. W GCP różnimy sposób, w jaki rozwiązujemy dzisiejsze wyzwania konstrukcyjne. Zmieniamy branżę dzięki VERIFI® In-Transit Concrete Management. Jest o wiele więcej skąd się to wzięło.

   W naszej wspólnej przestrzeni roboczej, PIT, ciężko jest opracować nowe sposoby rejestrowania i utrzymywania danych w całym cyklu życia konstrukcji. Tworzymy proste metody udostępniania danych istotnych dla biznesu w zasięgu ręki naszych klientów. Dążymy do inteligentnych sposobów dzielenia się informacjami wywiadowczymi, które wspierają naszych klientów i pomagają im odkryć poprawę wydajności operacyjnej, jakości produktu i zużycia materiałów.

   Blue360sm Intelligence Advantage. Wykorzystanie mocy danych do transformacji środowiska zbudowanego.

   Blue360sm Sustainability Advantage

   Dostarczymy produkty i usługi, które spełniają potrzeby naszych klientów, jednocześnie umożliwiając im ograniczenie wykorzystania zasobów naturalnych i tworzenie silniejszych, inteligentniejszych struktur, które są bezpieczniejsze, bardziej energooszczędne i trwałe.

   Blue360sm Sustainability Advantage. Budowanie z myślą o świecie.