Koronawirusa

20 marca 2020 


Do naszych drogich klientów

Wybuch epidemii nowego koronawirusa („COVID-19”) dotknął firmy na całym świecie. Chcemy zapewnić, że GCP Applied Technologies nadal koncentruje się na zdrowiu naszych pracowników i klientów.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Ze względów bezpieczeństwa zobowiązujemy się do przestrzegania ścisłych wytycznych Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (Centers for Disease Control) oraz wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (World Health Organization, WHO). Pracownicy GCP, których funkcja powala na to, wykonują swoja prace efektywnie z domu. Nasz zespół codziennie monitoruje sytuację i podejmuje wszelkie odpowiednie środki ostrożności. Będziemy nadal komunikować się w miarę rozwoju sytuacji.

Nadal pracujemy.

GCP aktywował zespół ds. ciągłości działania z przedstawicieli wyższego kierownictwa ds. zakupów, dostaw i produkcji. Zespół ten ściśle koordynuje całą naszą organizację, aby pomóc nam reagować na zmieniającą się sytuację i na potrzeby klienta. We wszystkich regionach, które obsługujemy, nasza grupa operacyjna koncentruje się na poziomie naszych zapasów, aby pomóc zrównoważyć potencjalne problemy z zaopatrzeniem, jeśli się pojawią.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nasze zespoły sprzedaży i obsługi klienta ciężko pracują, aby wesprzeć potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów nie ma pewności co do potrzeb związanych z dostawą. Rozumiemy to i dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie życzenia. Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym lub obsługą klienta, aby uzyskać oczekiwany poziom usług.

Sytuacja ewoluuje szybko. Podejmujemy odpowiednie kroki, aby pomóc w zarządzaniu ryzykiem i spełnieniu potrzeb naszych klientów i dostawców. Dokładamy wszelkich starań, aby informować Cię na bieżąco, ponieważ wszyscy razem pracujemy w czasie tych niespotykanych wydarzeń.

W imieniu naszych pracowników na całym świecie życzę Tobie i Twojej rodzinie przed wszystkim zdrowia.

Dziękuję Ci,

Randy Dearth
Prezes i CEO